Kategoriler
Blog Etkinlikler Video

Harika bir atmosferde gerçekleşen harika bir proje

Cumhuriyet Bayramı’mız dolayısıyla hazırlanan ve çekimlerini BAU Konservatuvar binası olarak planlanan tarihi Saint Pierre Han’ın harika atmosferinde gerçekleştirdiğimiz, benim de “Sabahın Seherinde” adlı güzel bir Tokat türküsüyle içinde bulunmaktan büyük gurur duyduğum “Atatürk’ün Yolu Cumhuriyet” özel yayınının ilk gösterimi 29 Ekim Perşembe günü saat 20.00’de Bahçeşehir Koleji YouTube sayfasında yayınlandı. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Projede seslendirdiğim eserin videosu
Projenin tamamı
Kategoriler
Blog Video

Müziğin birleştirici gücü

Gururluyum.

Geçtiğimiz Temmuz ayında Türkiye genelinde görev yapan öğretmen arkadaşlarımla “Öğretmenler Türkiye İçin Söylüyor” projesi kapsamında “Bedir” adlı türkümüze güzel bir video hazırlamıştık. 

Bu projede yer almak bile başlı başına gurur kaynağıyken iki gün önce Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Doç. Dr. Sn. Adnan Boyacı imzalı teşekkür belgem elime ulaştı. Çifte gurur yaşadım. Dinleyicilerimizin moral ve motivasyonlarını müziğin evrensel gücüyle diri tutmak amacıyla gerçekleştirilen bu proje kapsamında hazırladığımız video, öğretmen arkadaşlarımın öz verili çalışmaları ve emekleri sonucu ortaya çıkmış; Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü YouTube sayfasında da yer almıştır.

Müziğin birleştirici gücüyle nice güzel projelerde yer almak dileğiyle…